Tarcza PFR

Pranie to nieodłączny etap naszego życia, lecz nie wszyscy muszą to robić, my zrobimy to za Ciebie.

Dla ludzi takich jak Ty, zapracowanych, ceniących swój czas wprowadziliśmy usługę prania na telefon. Przyjeżdzamy i zabieramy pranie spod wskazanego adresu i pierzemy, maglujemy lub prasujemy, a gdy już zakończymy odwozimy pod wskazany adres.

Oszczędzasz dzięki temu swój czas, wystarczy że do nas zatelefonujesz, a my zajmiemy się już resztą. Wystarczy przygotować rzeczy do prania i to wszystko

 

Uprzejmie informujemy, iż w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa I Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, Działanie 1.4 Wsparcie MŚP, Poddziałanie 1.4.1 Dotacje bezpośrednie zrealizowany został projekt pn. „Wprowadzenie na rynek pralniczy innowacyjnej usługi czyszczenia tkanin w ozonie”

Celem projektu było wprowadzenie na rynek innowacyjnej i unikatowej usługi czyszczenia tkanin przy użyciu ozonu.

W ramach projektu zrealizowano wszystkie zaplanowane prace budowlane związane z budową budynku usługowego – pralni oraz dokonano zakupu oraz uruchomienia nowoczesnych urządzeń niezbędnych do wdrożenia innowacji produktowej – usługi czyszczenia tkanin w ozonie.

Realizacja projektu umożliwiła osiągnięcie celów rozwojowych przedsiębiorstwa, a także spełnienie oczekiwań klientów.

Wartość projektu ogółem wynosi: 4 111 890,10 zł
Dofinansowanie: 1 878 500,00 zł